Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Ritamaliqi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pune e paqmeRedakto

Faleminderit per punen e vyer!

Shqyrtim i artikullitRedakto

Pershendetje Rita, Ju lus qe ta shqyrtoni artikullin https://sq.wikipedia.org/wiki/Gazeta_e_Pavarur Faleminderit!

PerkthimeRedakto

Përshëndetje, ju bëni përkthime mjaft të mira. A doni ta përktheni artikullin en:Islam in Albania (1800–1912)Islami ne Shqipëri (1800–1912), en:AlawitesAlavitët, en:Islam in Albania (1913–1944)Islami ne Shqipëri (1913–1944), en:Anti-Turkish sentimentTurkofobia, en:Ijtihadixhtihadi, en:Islamic monuments in KosovoMonumentet myslimane në Kosovë dhe en:YazidisJezidët?--2003:E6:2F49:3100:3165:6C9B:3394:C9A9 9 prill 2022 10:31 (CEST)

Jo? 😢--2003:E6:2F49:3100:58B8:8602:3BE3:B4CC 12 prill 2022 13:12 (CEST)