Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Saiwan9. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  1. ca-talk {
   display: none !important;
Përshëndetje, Saiwan9!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Saiwan9, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--1l2l3k (diskutimet) 10 korrik 2018 17:29 (CEST)}

Julian HabibajRedakto

Pershendetje! Artikulli juaj nuk i ploteson akoma kushtet per te qendruar ne Wikipedia, prandaj e zhvendosa ate ne Përdoruesi:Saiwan9/Julian Habibaj. Ju lutem redaktojeni atje derisa te plotesoje te gjitha kushtet qe kerkon Wikipedia. --Olsi (diskutimet) 28 nëntor 2017 22:44 (CET)

Ju lutem ndaloni se rikthyeri artikullin dhe vazhdoni me redaktimin e artikullit ne Përdoruesi:Saiwan9/Julian Habibaj. Faleminderit. --Olsi (diskutimet) 28 nëntor 2017 23:54 (CET)
Tani ju nuk do te mund te redaktoni me faqet Julian Habibaj dhe Wikipedia:Julian Habibaj. Ju lutem redaktoni Përdoruesi:Saiwan9/Julian Habibaj dhe nje administrator do ta kaloje ate tek Julian Habibaj nese artikulli ploteson kushtet. --Olsi (diskutimet) 28 nëntor 2017 23:59 (CET)
Pershendetje! E ktheva artikullin aty ku ishte fillimisht por e nominova per grisje. Shiko Vota per grisje per me teper. Gjithe te mirat. --Olsi (diskutimet) 29 nëntor 2017 02:07 (CET)
Përshendetje, cova gjithashtu për grisje te WP:VPG kete.--1l2l3k (diskutimet) 29 nëntor 2017 20:10 (CET)

ParalajmerimRedakto

Fshirje te tilla ndaj votimeve per grisje perbejne vandalizem. Mos e perserisni me. Nese doni t'i rinisni ato artikuj me permiresime dhe referenca ne menyre qe te kalojne shquarsine, mund ta beni ne nje faqe tuajen, si pershembull ketu, dhe te me kontaktoni per rishikim te faqja ime e diskutimit. Nese doni nje draft te cfare u gris, une mund t'jua jap dhe te niseni nga versioni i fundit, po gjithmone jashte mainspace. Artikujt vuanin nga mungesa e shquarsise ne draftin ne te cilin u grisen, pra permiresimet nevojiten. --1l2l3k (diskutimet) 10 korrik 2018 17:29 (CEST)