Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Steorra. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Hello ! It seems we are doing a same kind of work ! I am Italian and I'm learning shqip language. Since August 19th I'm filling the interwiki links. Before that work, I made missing Categories and before this one, the internal links...

I am currently at the letter M (Monumenti... ) with the interwiki links.

--CUSENZA Mario 23 Shtator 2008 01:30 (CEST)

Hi,

In the end of 2006 with the marvel of Internet I discover the albanian singers (Flora Gashi, Gentiana Ismajli, Zanfina Ismajli... my collection is of more than 400 songs) and since then I started to learn the language. I like the vibrato of the voices of Flora Gashi, Remzie Osmani... and the sweetness of the voice of Mimoza Mustafa...

--CUSENZA Mario 23 Shtator 2008 13:30 (CEST)

Tung, të lumt shpejt reagove.Planeti 4 Tetor 2008 14:52 (CEST)