"Psikopatja Jote"
Këngë nga Fifi dhe Mc Kresha
Publikimi25 nëntor 2018
FormatiDigital Download, streaming
Gjatësia2:54
TekstshkruesFifi
Music video
"Psikopatja Jote"YouTube

Punuesit e këngës Redakto

 • Tekst-shkruajtësit - Fifi, Mc Kresha
 • Producentë Muzikor - Apollo, Strikebeatz, K-Master
 • Arangazhuesit Muzikor - Apollo, K-Master.
 • Mix & Master - PressPlay
 • Studio/Produksioni - Max Audio, P.i.n.t 2018
 • Artist Make-upi - Sageri
 • Publikuesi - MAX Production
"Psikopatja Jote" është një këngë e realizuar nga këngëtarja dhe kantautorja shqiptare e Kosovës Filloreta Raçi (Fifi) dhe reperi shqiptar i Kosovës MC Kresha. Kënga u publikua si një teke përmes Acromax Media GmbH dhe u krijua për pjesëmarrjen e dyshes në Kënga Magjike 2018.[1][2]

Fifi dhe MC Kresha performuan këngën për herë të parë në edicionin e 20-të të Kënga Magjike më 25 nëntor 2018.[3][4] Kënga përfundoi e treta në finalen e madhe të Kënga Magjike 2018 me 834 pikë.[5]

Shiko edhe Redakto

Referime Redakto

 1. ^ "Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote (Kenga Magjike 2018) | Official Music Video". YouTube. 25 nëntor 2018. Marrë më 11 dhjetor 2019.
 2. ^ "Psikopatja Jote by Fifi featuring MC Kresha on Apple Music". music.apple.com (në anglisht). Apple Music.
 3. ^ "Fifi dhe MC Kresha prezantohen me "Psikopatja jote" në Kënga Magjike". telegrafi.com. 25 nëntor 2018. Marrë më 14 dhjetor 2019.
 4. ^ "Fifi dhe Mc Kresha vijnë në bashkëpunim". rtv21.tv. RTV21. 24 nëntor 2018. Arkivuar nga origjinali më 14 dhjetor 2019. Marrë më 14 dhjetor 2019.
 5. ^ "Flori Mumajesi fitues i Këngës Magjike 2018". tvklan.al. TV Klan. 9 dhjetor 2018.

Lidhje të jashtme Redakto