Shqefën

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Shqefën është emër i një fshati në ShqipëriKomunën Macukull, Qarku i Dibrës, Rrethi i Matit, Shqipëri.

Shqefën
Noimage.png

Gjeografia Redakto

Demografia Redakto

Ekonomia Redakto

Historia Redakto

Shih dhe këtë Redakto


Lidhje të jashtme Redakto