Kontributet e përdoruesit për 79.106.209.157

Kjo adresë IP është e bllokuar aktualisht. Bllokimi i funditë është më poshtë për referencë:

Shihe ditaret të plota
Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

15 shkurt 2022

  • 15:4015 shkurt 2022 15:40 ndrysh versione +4.163 R Permbajtja e librit aventurat e hakelberi finitFaqe e re: Në librin Aventurat e Tom Sojerit, i shkruar nga Mark Twain, Hakëlberi Fini dhe Tom Sojeri kishin gjetur paratë që hajdutat i kishin lënë në shpellë. Secili kishte marrë nga 6000 dollarë dhe i kishin lënë në bankë që të fitonin 1 dollarë secili në ditë. Vejusha Douglas e kishte birësuar Hakun. Ai nuk mund të jetonte gjithë kohës në shtëpi, kështu që ai ia mbathi, por Tom Sojeri ia mbushi mendjen që të qëndronte, sepse në atë mënyrë ai mund të is... aktual

27 tetor 2020

2 maj 2019

26 prill 2018

26 mars 2017

18 qershor 2016