Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

5 dhjetor 2015

6 dhjetor 2014

  • 00:356 dhjetor 2014 00:35 ndrysh versione +222 R Diskutim:Beqir VokshiFaqe e re: Hasan Prishtina, Azem Galica dhe Shota qenkan Bolshevika, ndersa Beqir Vokshi dhe Ahmet Zogu, miqte e Pashiqit qenkan burra te mire! A e di qe Zogu u fut me ushtri ne zonen neutrale te... aktual

17 shkurt 2014

1 shkurt 2014

6 janar 2014

30 nëntor 2013

22 shtator 2013

28 korrik 2013

26 korrik 2013

25 korrik 2013

24 korrik 2013

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).