Të gjithë regjistrat

Kjo faqe tregon një pamje të përmbledhur të regjistrave të ngarkimeve, grisjeve, mbrojtjeve, bllokimeve, dhe të veprimeve administrative. Mundeni të kufizoni informactionin sipas tipit të regjistrit, emrit të përdoruesit, si dhe faqes në çështje.

Regjistrat
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
 • 7 tetor 2015 23:41 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Bleta (përmbajtja ishte: 'KA 200 LLOJE LLOJE BLETASH NE ANTARTIK' (dhe i vetmi redaktor ishte '109.69.5.99'))
 • 4 tetor 2015 11:59 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Aquila Deejay (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: ' Aquila Deejay eshte Deejay i njohur Shqiptar. Emri i tij i vertete eshte Artil Kulloraj. Rrymat qe ai luan i perkasin Muzikes Urbane Bashkekohore ku perfshihen muzika Hip Hop,House,Reggaeton etj. [...)
 • 4 tetor 2015 11:55 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Kobra aka Helmusi (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} * Vendlindja : Gjakovë * Mosha : 25 Vjeç * Ditëlindja : 5 Prill 1987 * Shenja e Horoskopit : Dashi '''Sadik Gjokaj''' (Kobra a.k.a. Helmusi) kreu shkollën e me...)
 • 4 tetor 2015 11:53 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Kembegjeli ilir (Përmbajtje në gjuhë të huaj: përmbajtja ishte: '<!-- Für Informationen zum Umgang mit dieser Tabelle siehe bitte Wikipedia:Taxoboxen. --> {{Taxobox | Taxon_Name = Illyrischer Hahnenfuß | Taxon_WissName = Ranunculus illyricus | Taxon_...)
 • 4 tetor 2015 11:53 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Kenget e huazuara (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: '''Gili - Sikur te Isha Djele - Dino Merlin - Lazu lazu me''' (dhe i vetmi redaktor ishte '46.19.231.252'))
 • 4 tetor 2015 11:49 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen KUTIAUellsiiRiJugor (përmbajtja ishte: '<noinclude>Kjo është kutiza për artikulli <code>Uellsi i Ri Jugor</code> Kategoria:Stampa shtete</noinclude> {{Shtete Tabela Fillimi}} {{Shtete Emri origj.| New South Wales }} {{Shtete Flamuri|Flag of New South Wales.sv...')
 • 4 tetor 2015 11:46 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Jeta skenike 63 vjeçare e teatrore të Gjilanit (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} {{transporto}} '''Jeta skenike teatrale në qytetin e Gjilanit''' Gjilani sipas të dhënave në dokumentet e shkruara dhe të deklaruara është prezent në...)
 • 4 tetor 2015 11:45 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen James Bond - Top zjarri (Përmbajtje në gjuhë të huaj: përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} {{Infobox Film| DT = James Bond 007 – Feuerball| OT = Thunderball| PL = USA/Großbritannien| PJ = 1965| AF = 12| LEN = 125| OS...)
 • 3 tetor 2015 14:34 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Google 4.4 KitKat (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: 'Google anoncoi se version i ardhshëm I ANDROID do të quhet sipas cokollatës të tyre të preferuar - KitKat-më 3 shtator 2013. Akoma nuk jemi të sigurt për përmirësimin e ketij versi...' (dhe i...)
 • 3 tetor 2015 14:32 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Gjimnastika marin (përmbajtja ishte: 'gjimnastika Marin eshte krijuar nga AN dhe ME.Mjetet TRAU,POSHTEL,MAJE,KALE,KREVAT,PISTE.Ushtrimet VERTIKALE,URE UREKTHIM VERTIKALE URE SALTO PARA PRAPA.KAQ' (dhe i vetmi redaktor ishte '79.106.109.203'))
 • 3 tetor 2015 14:32 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Gjetja e siperfaqeve te kufizuara (përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} z == Titulli ==zbatime te integralit te caktuar ne llogaritjen e syprinave te figurave qe kufizoren nga grafike funksionesh le te jete dhene funksioni y=f(x) i vazhdueshem ne (a,b)Kerkohet...')
 • 3 tetor 2015 14:31 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Gjeologjia e minerale te dobishme (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} gjeologjia e mineralve te dobishme esht dege e gjeologjis ajo merret me studimin dhe gjetjen dhe identifikimin e mineralve po ashtu aja ka per qellim gjetjen e gjen...)
 • 3 tetor 2015 14:30 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Gjalp kikiriku (përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} gjalpi i kikirikut është një asortiment ushqimor. == Perbërja == Kategoria:Ushqime')
 • 3 tetor 2015 14:28 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Gabimet neper gazeta te terminologjisë ekonomike (përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} Zëvendëskryeministrja dhe Ministrja e Tregtisë dhe Industrisë Mimoza Kusari– Lila përfaqësoi Kosovën në samitin e organizuar nga rrjeti M&A Advisory në Wall Street të New York-ut. P...')
 • 3 tetor 2015 14:28 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen GTL3 (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: 'GTL3 është një ekip shumë i sukseshëm në futboll Ky ekip fornohet nga Gent Mjeku-----Laurim Haziri ------Mirsad Jusufi Pozita e pëlqyer e Gentit është sulmi ku...' (dhe i...)
 • 3 tetor 2015 14:27 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Fushe gropa eshte e rrethuar me (përmbajtja ishte: 'Gjeografia e klases se (6) Forma dhe madhsia e tokes. ne fillim kan menduar se toka ka formen te nje pllake e cila noton mbi shpinen e nje balene edhe kur te notojn balena (behet termet...' (dhe i vetmi redaktor ishte 'Kenza zeqiri'))
 • 3 tetor 2015 14:26 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Fshati gergoc (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: '{{Pp}} {{Shkronja}} Jo nuk eshte e vertet kja qka asht shkruar.se kadri taft jan te part ne fshatin GERGOC ateher jan ardh Bushatet FSHATI GERGOC eshte nje fshat i komunes se GJAKOVES dh...)
 • 3 tetor 2015 14:24 Visi90 diskuto kontribute zhvendosi faqen Frederiku i Prusis te Frederiku i Madh pa lënë një përcjellim
 • 3 tetor 2015 14:22 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Frederik ivanaj (Përmbajtje në gjuhë të huaj: përmbajtja ishte: 'Personal Information Ivanaj dipinge liberamente e su ordinazione ritratti, paesaggi, nudi, composizioni, nature morte, acquerelli, esprimendo il suo forte e istintivo legame con il colore la...' (dh...)
 • 3 tetor 2015 14:22 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Forum (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} '''--Adm.thinkcreative 25 nëntor 2011 18:20 (CET)www.thc-forum.tk'''')
 • 3 tetor 2015 14:22 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Formimmi dhe evulucioni i galaktikes dhe sistemi planetar (Pa të drejtë autori: përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} == FORMIMI DHE EVOLUCIONI I GALAKTIKËS SË YJEVE DHE E SISTEMIT PLANETAR == Ç'kishte ekzistuar në fillim në hapësirën e pafund që e zënë galaktikat? Shkenca bas...)
 • 3 tetor 2015 14:20 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Fly Albania (Reklamim (advertising): përmbajtja ishte: 'Fly Albania, tour operatori etnik me I madh shqiptar. Fly Albania, tour operatori turistik I themeluar ne Nentor 2013 eshte dege e kompanise se mirenjohur Eurokoha Reisen dhe Koso...' (dhe i vetmi redaktor...)
 • 3 tetor 2015 14:14 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Fisheku (armatim) (Përmbajtje në gjuhë të huaj: përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} miniatur|Patronenkomponenten '''Fisheku''' është në municion per armatimin dhe përmbledh në një njësi komponentë...)
 • 3 tetor 2015 14:14 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Filipi ll dhe leka i madh (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: 'Ne shekullin 5-V para Krishtit,ne veri te Greqise se Lashte u formua nje shtet i ri me emrin Maqedonia. Popullsia e saj perbehej nga fiset ilire,trake dhe nga disa fise me te aferta me g...' (dhe i vetm...)
 • 3 tetor 2015 13:52 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Ferdinand Milone (përmbajtja ishte: ''''Ferdinand Milone''' ka lindur në Napoli në vitin 1896 dhe ka vdekur në Romë në vitin 1987 , ka qenë një gjeograf i shquar, pedagog në Universitetin e Napolit dhe të Romës, anëtar...')
 • 3 tetor 2015 13:48 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Faqeinterneti.net (Reklamim (advertising): përmbajtja ishte: 'parapamje|FaqeInterneti.Net {{Pp}} {{Shkronja}} == Web Design == Krijimi dhe jo kopjimi është një nga arsyet pse duhet të zgjidhni bashkepunimin me al.creosweb.com. Proced...)
 • 3 tetor 2015 13:48 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Familja bashkekohore (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} familja Bashkekohore është ajo familje ku te dy Bashkeshortet punojne,perkatsishte prinderit,ben qe te kete ndryshime edhe ne raportet me femijet e tyre.Akutualis...)
 • 3 tetor 2015 13:47 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Familja Spani (Përmbajtje në gjuhë të huaj: përmbajtja ishte: '{{Infobox family | colour = powderblue | name = Spani family | crest = | caption = | birth_place = | region = | early_forms = | origin = | member...)
 • 3 tetor 2015 13:45 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen FUQIA E ZEROS (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: '{{New unreviewed article|source=KujdestariArtikujve|date=maj 2014}} '''Subjekti i artikullit''' është... == Referenca == <!--- See Wikipedia:Footnotes on how to create references us...' (dhe i...)
 • 3 tetor 2015 13:45 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Etika e nje hackeri (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} === Etika e një hackeri të vërtet!' === Këtu është e paraqitur një artikull i cili paraqet se çfarë një “hacker” në të vërtet është. Skeda:Glid...)
 • 3 tetor 2015 13:44 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Etimologjia e fjalës "TERA" (Pa të drejtë autori: përmbajtja ishte: '{{pp}} {{faqe e palidhur|dhjetor 2014}} {{joref}} {{kllapa}} TERA = E THATE GJUHA SHQIPE MEMA E GJITHE GJUHEVE EUROPIANE Në gjuhën e shkruar latine, Toka quh...)
 • 3 tetor 2015 13:43 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Erlehta hoti (përmbajtja ishte: ''''Erlehta Hoti''' e lindur ne (Prishtine 8 mars 1981) gazetare shqiptare e radiotelevizionit te kosoves' (dhe i vetmi redaktor ishte '46.19.231.252'))
 • 3 tetor 2015 13:38 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Diskutim:Qeliza Prokariote (përmbajtja ishte: ''''''Tekst i trashë''''' (dhe i vetmi redaktor ishte '46.99.118.101'))
 • 3 tetor 2015 01:28 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Eksperimenti i parë ne internet (Pa të drejtë autori: përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} == '''Si mund të ishte shekulli i 21 pa kompjutera?''' == Vështirë të përfytyrohet. Por disa e kanë të vështirë të përfytyrojnë se kompjuterat, të cilët kan...)
 • 3 tetor 2015 01:26 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen ELITA SHPK (Reklamim (advertising): përmbajtja ishte: 'ELITA SHPK , Krijuar the Themeluar ne vitin 1989 nga ne Smire te Komunes se Vitise, pas nje pune te gjate e te perkushtuar ne prodhime,shitje si dhe ne tregti te ndryshme, fillojme punen...' (dhe i vetmi r...)
 • 3 tetor 2015 01:26 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Duke redaktuar Stampa:NgjyraShteti/Peruja (përmbajtja ishte: '<nowiki>#</nowiki>ED1C24<noinclude>Portugalia</noinclude>' (dhe i vetmi redaktor ishte 'Lerriklo'))
 • 3 tetor 2015 01:25 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Dua te shkruaj nje vjerrsh ne gazeten zeri (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} NE PO RRITEMI Qdo femij' po rritet...)
 • 3 tetor 2015 01:24 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Du Hala (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: 'parapamje|Du Hala Cover '''Du Hala''' është kënga debutuese e reperit shqiptar The KinG. Ajo u lansuar në Shtator të vitit 2011. Beat-i vjen nga ''XZOZ Music''...)
 • 3 tetor 2015 01:24 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen DropBox (përmbajtja ishte: '{{Infobox software |name = Dropbox|logo = |screenshot = |caption = |founders = Drew Houston<br />Arash Ferdowsi|developer = Dropbox, Inc.|released = September 2008|frequently updated = yes <!-- Release version update? Don't...')
 • 3 tetor 2015 01:22 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Dmc babloki (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} * Vendlindja : Tropojë * Mosha : 28 Vjeç * Ditëlindja : 3 maj 1983 * Shenja e Horoskopit : Demi DMC emri i te cilit është Ardit Sokoli. Kohëve t'fundit Bablo...)
 • 3 tetor 2015 01:21 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Diskutim diskutim:Mira Meksi, E verteta e sulmeve ne gazeten Mapo, te shkarashkruesit me pagese Edison Ypi ndaj Mira Meksit (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: 'Mateo SEFA OPINION - Edhe pse e ka fut në xhep 30 mijë lekshin, dhe kjo nuk lyp shpjegime të tjera, Ypi i shpjegon vetë arsyet se përse vihet të sulmojë shkrimtaren Meksi: E kan...' (dhe i vetm...)
 • 3 tetor 2015 01:18 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Dergut vokshi (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: ' Dergut vokshi ka qeen nje nder pjestart e familjes vokshi nga gjakova me prejardhje te fshatit voksh, Dergut vokshi me nofken Gut vokshi ka qen nje n...' (dhe i vetmi red...)
 • 3 tetor 2015 01:17 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Dasma hoçjane (Pa të drejtë autori: përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} Hoça e Qytetit, vendbanim jo larg Prizrenit, me lagjet që ka, i ngjan një fluture të shkruar që të bën të jesh gjithnjë në vështrim të saj dhe me zemër e shpi...)
 • 3 tetor 2015 01:17 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Dashuri ideale (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: 'dashuri ideale "Poezi" Dashuri ideale Mrekullia qe ece Dale e ngadale Une nga ti zdua te dal S'ka me mire se Dashuria Prej Aty Lind Mrekullia Rritet Dashuri Te Ringjallet Njerezi...' (dhe i vet...)
 • 3 tetor 2015 01:16 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Cyanide aka Dr.Jet (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: '{{Infobox muzikant | emri = Cyanide | pseudonim = Cyanide aka Dr.Jet | foto = | titulli = Cyanide | emri i vërtetë = Jetmir Hoxha | lindja = 23.6.1988 | vdekja = | vite aktiv = | prejardhja = | in...)
 • 3 tetor 2015 01:14 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Cin 2 (Reklamim (advertising): përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} {{Pp|Skeni bër anjë lloj definimi të titullit. Duhet definuar tema pastaj ndarë në kapituj pastaj përpunuar. Dhe në fund duhet kategorizuar, cilës fushë i takon...)
 • 3 tetor 2015 01:13 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen CKA JAN VIRUSET DHE LLOJET E TYRE. (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: '{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}} === '''''CKA JAN VIRUSET DHE LLOJET E TYRE?''''' === Viruset jane programe te ndertuara mbi kod dhe/ose skripte, qe ndryshe nga programet e tjere ne kompjuter, nd...)
 • 3 tetor 2015 01:06 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Algert allaraj (Përmbajtje jo-enciklopedike: përmbajtja ishte: 'Algert Ali Allaraj nje Kukesian i cili eshte 12 vjec.Ka lindur ne Tirane me 13.01.2002.Endrra e tij eshte te behet futbollist.Ai ka pasur nje te kaluar qe mbarte histori me vete ku ka n...' (dhe i vetm...)
 • 3 tetor 2015 01:04 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Albanian Gentleman (Reklamim (advertising): përmbajtja ishte: 'Albanian Gentleman është revistë shqiptare. Revista e parë ne këtë llojë formati. Albanian Gentleman u krijua ne 22 Dhjetor 2014 nga dy të rinjë. Duke qënë se ishtë revista...' (dhe i vetmi redak...)
 • 2 tetor 2015 12:42 Visi90 diskuto kontribute grisi faqen Kujdesi nga zemerimi (përmbajtja ishte: '{{transporto}} Ebu Hurejrja [radijallahu anhu] transmeton se Pejgamberi [sal-lallahu alejhi ve sel-lem] ka thënë: “nuk është i fuqishëm ai që ka fuqi trupore, i fuqishëm është ai që frenon veten kur zemërohet” (Buhar...')
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).