Ndryshimi mes inspektimeve të "Ferdinand Xhaferri"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
{{pp}}{{joref}}
'''Ferdinand Xhaferri''' aktualishtish Ministri i Turitmit, Kulthurës, Rinisë dhe Sporteve të [[Republikës së Shqipërisë|Shqipëria]].
 
== Të dhëna personale ==
3.535

edits