Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Tëfcí. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
nis një bisedë me mua
english: no requests for translation please
arkivi vetjak

Ftesë për të marë pjesë në CEE spring 2017Redakto

Përshëndetje,

Sic mund ta keni vënë re tek banneri i Sq Wikipedias, është hapur një konkurs redaktimi ku marin pjesë shtetet e Europës Juglindore. Shqipëria dhe Kosova jane dy prej shteteve pjesëmarrese. Nëse jeni i/e interesuar për të kontribuar ju lutemi lexoni më shumë sesi mund të përfshiheni këtu.

Faleminderit, --Margott (diskutimet) 10 prill 2017 13:45 (CEST)[]

StampeRedakto

Tefci, c'mendon per kete editim? --1l2l3k (diskutimet) 2 nëntor 2017 01:47 (CET)[]

Faleminderit për njoftimin. Pasi stampa nuk punonte e as nuk kishte zbatim të gjerë, e grisa. --  // tëfcí // bisedho 25 nëntor 2017 14:58 (CET)[]

English-speaking Albanian admin neededRedakto

Can an administrator from this project who speaks good English please take a look at the discussion here, and comment on the underlying conversation in Albanian which is the subject of the complaint? Thanks. Beyond My Ken (diskutimet) 9 dhjetor 2017 02:29 (CET)[]

AmbasadatRedakto

Përshëndetje!

Ky është një mesazh gjysmë i automatizuar për të verifikuar dëshirën tuaj për të vepruar si ambasador i Wikipedia-s shqip në lidhje me gjuhët që keni zgjedhur te faqja Wikipedia:Ambasadat. Faqja në fjalë do të pësojë së shpejti disa ndryshime në organizim si pjesë e programit standardizues ndërwiki të ndërmarrë nga unë. Modeli përfundimtar i saj do të jetë i ngjashëm me faqen këtu. Të lutem, lexo me kujdes hyrjen te faqja në fjalë dhe përgjigju poshtë këtij mesazhi nëse dëshiron të vazhdosh të jesh ambasador, dhe nëse po, përcakto gjuhët. Një mungesë e përgjigjes tënde për më shumë se 1 javë nga data e dërgimit të mesazhit do të nënkuptojë refuzimin e detyrës së ambasadorit. Kini parasysh se mesazhi në fjalë vlen vetëm për ambasadorët e parë që do të mbarten në versionin e ri të faqes nga faqja aktuale. Pasi ndryshimet të kenë përfunduar çdokush mund të shtojë dhe heqë lirisht emrin e tij nga lista e ambasadorëve. - Klein Muçi (diskutimet) 21 maj 2019 18:16 (CEST)[]

Po, dua të vazhdoj të jem ambasador për gjuhët: gjermanisht, anglisht dhe frëngjisht. Gjithë të mirat! --  // tëfcí // bisedho 21 maj 2019 21:26 (CEST)[]
@Tëfcí, më bëhet qejfi për përgjigjen tënde. Punimet me faqen mbaruan. Të lutem të verifikosh që teksti në gjuhën franceze (shtyp Përpuno burim pasi ka dhe tekst të fshehur në formë komenti) është përkthyer siç duhet. Më pas vendos emrin tënd në tre gjuhët e përmendura duke nënshkruar në to. - Klein Muçi (diskutimet) 27 maj 2019 17:32 (CEST)[]
Faleminderit për korrektimet! :) Një vërejtje të fundit: Vë re që firma jote lexon "bisedho" për faqen e bisedimeve. Është qëllimisht e shkruar ashtu? Në shqip, folja do të ishte bisedo, pa H. Ma kapi syri rastësisht e mendova të të pyesja. - Klein Muçi (diskutimet) 27 maj 2019 18:03 (CEST)[]

Përshendetje,

Jam nje anëtarë i ri ne Wiki, dhe mendova te krijoj një artikull të ri, por pasi e krijova atë e mora këtë mesazhin: Ky titull është mbrojtur nga Tëfcí dhe nuk mund të krijohet. Arsyeja e dhënë është Vandalizëm i tepërt. Nëse mendoni se faqja duhet krijuar, ju lutemi, diskutoni te Zyra e Ankesave.

Edhe nuk e kuptoj përse, për shkak se jam duke krijuar artikull për një figurë publike.