Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

19 maj 2022

  • 12:4219 maj 2022 12:42 ndrysh versione +1.966 R Françeska HysiFaqe e re: '''Françeska Hysi''' është një aktore dhe regjizore shqiptare. Fama e saj filloi të rritej pas debutimit të saj në filmin "Drejt fundit". == Jeta == Françeska Hysi<ref>{{Cite web|url=https://albaniandubs.weebly.com/franceska-hysi.html|title=albaniandubs}}</ref> ka lindur në Tiranë, më 10 Maj të vitit 1993. Studimet e larta i kreu në “Universiteti i Arteve të Bukura” Tiranë, në Fakultetin e Artit Skenik, dega “Regjisure” dhe në nivelin Master për “Reg... aktual
  • 12:2919 maj 2022 12:29 ndrysh versione −9 v PirePërcjellim te Pireu aktual Etiketa: Ridrejtim i ri

2 maj 2022

16 dhjetor 2021

15 dhjetor 2021

9 dhjetor 2021

8 dhjetor 2021

5 dhjetor 2021

25 nëntor 2021

24 nëntor 2021

28 tetor 2019

27 tetor 2019

25 tetor 2019

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).