Ndryshimi mes inspektimeve të "Parteshi"

38 bytes removed ,  8 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
<!-- Fillimi i tabeles -->
{{Qytete|
emblema = |
shënim = PDK |
}}
<!-- fundi i tabeles -->
 
'''{{PAGENAME}}''' është njësi administrative në pjesën ... të [[Kosova|Kosovës]].
 
== Pak histori ==
 
== Demografia ==
Komuna e Parteshit sipas rezultateve preliminare te regjistrimit të popullsisë së vitit 2011 ka 629 banesa (shtëpi), 418 ekonomi fmiljarefamiljare dhe 1 7871787 banorë.
 
== Kultura ==
 
== Politika ==
* *LPK
...
*LPK
 
== Të tjera ==
* Telekomunikacioni
 
* Transporti
* Telekomunikacioni
* Ushtria
* Transporti
* Pushime
* Ushtria
* Pushime
 
== Shiko dhe këtë==
 
== Burim i të dhënave ==
* <small>...
</small>
== Lidhje të jashtme ==
 
{{SistemishtetrorKSH|Shërbimet}}
 
[[Kategoria:Partesh|*]]
<!-- Kategorizim dhe interwiki -->
[[CategoryKategoria:Komuna në Kosovë|Partesh]]
 
[[Categoryen:Partesh|*Parteš]]
[[ru:Партеш]]
[[Category:Komuna në Kosovë|Partesh]]
[[sr:Општина Партеш]]
[[tr:Parteş]]