Ndryshimi mes inspektimeve të "Allahu"

13 bytes added ,  9 vjet më parë
v
r2.6.4) (roboti shtoj: de:Allah
(Korrigjime dhe plotësime formale. (Oh jo, fjala „allah” shkruhet në shqip natyrisht me të vogël))
v (r2.6.4) (roboti shtoj: de:Allah)
[[cy:Al-lâh]]
[[da:Allah]]
[[de:Allah]]
[[dv:ﷲ]]
[[el:Αλλάχ]]