Dallime mes rishikimeve të "Gjeologjia"

2 bytes added ,  9 vjet më parë
v
Zëvendësim i eshte me është
v (r2.7.2) (roboti shtoj: sn:Ketanyika)
v (Zëvendësim i eshte me është)
== Shërbimi Gjeologjik Shqiptar ==
{{kryesor|Shërbimi gjeologjik shqiptar}
zac efron eshteështë shpallur si aktori me i mire ne ditet e sotme per moshen e tij.nga ai person shume njerez presim shume...
 
== Shiko dhe këtë ==