Dallime mes rishikimeve të "Durrës Biznes"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Durrës Biznes''' Gazeta e Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë Durrës. Gazeta ka një platformë të përcaktuar, sipas të cilës janë të detyrueshme, për çdo numër, shkrim...)
 
[[Skeda:Durrës Biznes, E premte 4 korrik 2008.jpg|thumb|200px]]
'''Durrës Biznes''' Gazeta e Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë Durrës.
Gazeta ka një platformë të përcaktuar, sipas të cilës janë të detyrueshme, për çdo numër, shkrimet e mëposhtme: