Ky përdorues është bllokuar. Zëri më i ri i regjistrit të bllokimeve jepet më poshtë, për referencë:

Shihe ditaret të plota
Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

14 nëntor 2020

  • 16:4614 nëntor 2020 16:46 ndrysh versione +1.715 R Sali BrariFaqe e re: '''Sali Brari''' këngëtar shqiptar, u lind në Tiranë më 18 maj të vitit 1935. Që në shkollën fillore u shpërfaq talenti i tij me zërin e ëmbël e të ngrohtë, duke u aktiv...

22 gusht 2020

27 maj 2020

  • 16:4927 maj 2020 16:49 ndrysh versione +445 R Kali i detitFaqe e re: '''Kali i detit''' është peshk me turi të madh e të zgjatur, që ka flatra me thumba dhe gjendet në detin Adriatik, në Mesdhe etj. <ref>https://www.the-living-media.com/news/4812...

14 maj 2020

  • 16:4414 maj 2020 16:44 ndrysh versione +474 R Radio-GjirokastraFaqe e re: '''Radio-Gjirokastra''', Qendër lokale për emisione radiofonike për një pjesë të Shqipërisë. U ngrit në tetor 1945, më 1970 u ndërtua stacioni i ri i fuqishëm dhe më 1974...

25 mars 2020

29 dhjetor 2019

9 shtator 2019

15 korrik 2019

23 prill 2019

10 shkurt 2019

1 qershor 2017

1 mars 2017

16 shkurt 2017

17 prill 2016

11 mars 2015

6 mars 2015

4 mars 2015

28 shkurt 2015

24 shkurt 2015

23 shkurt 2015

17 shkurt 2015

15 shkurt 2015

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).