Dallime mes rishikimeve të "Ribari i Madh"

10 bytes removed ,  9 vjet më parë
v
Robot: ndryshime kozmetike
vNo edit summary
v (Robot: ndryshime kozmetike)
{{Infobox KS fshat| height="200"
| foto harta=[[FiguraSkeda:noimage.png|140px]]
| emri=Ribari i Madh
| komuna=[[Lipjani]]
| web=
}}
'''Ribari i Madh''' ([[Gjuha serbe|serbisht]]: ''Велико Рибаре/Veliko Ribare'') është një vendbanim në komunën e [[Lipjani|Lipjanit]]t, [[Kosovë]].
 
== Shih dhe këtë ==