Jeanne Louise Calment: Dallime mes rishikimesh

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
Rreshti 3:
Ajo në jetën e saj ëshë regjistruar në librin e rekordeve për disa dukuri sikur që është këngëtarja më e vjetër apo aktorja më e vjetër. Në moshën 114 vjeçare ajo luajti rolin që prezantonte vetveten në filmin "Vincenti dhe Unë" (Vincent and Me) në vitin 1990.
 
{{biografi-cung}}
 
== Shih edhe ==