Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kadribistrica"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
Mirdita Kadribistrica, Po e shoh që po krijon një numër te madh të artikujve me temë nga fshatrat e Kosovës nëse dëshiron përdore këtë tek pjesa e stampës <pre>|autotekst = po</pre> do të shfaqet një tekst hyrës automatikisht në faqe, punë të mbarë.[[Përdoruesi:Tytuu|Tytuu]] ([[Përdoruesi diskutim:Tytuu|diskutimet]]) 27 maj 2016 15:14 (CEST)
 
== Pershendetje ==
Fillimisht duhet te them se ke bere nje pune te paqme duke mbuluar nje boshllek te madh rreth vendbanimeve ne Kosove. Vetem kisha nje pyetje dhe nje sugjerim. Pyetja eshte se ku i merr infot, dhe sugjerimi eshte te hedhesh nje sy tek WikiGjermanisht sepse ka info interesante per vendbanimet ne Kosove dhe mund te kete te dhena qe mund te te hyjne ne pune. Te gjithe te mirat. [[Përdoruesi:Ktrimi991|Ktrimi991]] ([[Përdoruesi diskutim:Ktrimi991|diskutimet]]) 2 qershor 2016 21:38 (CEST)