Ndryshimi mes inspektimeve të "Tërbaçi"

1 byte removed ,  4 vjet më parë
→‎Veçanti: rregullim i sintaksës
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(→‎Veçanti: rregullim i sintaksës)
 
== Veçanti ==
Askush nuk mund ta besonte që fshati Tërbaç i [[Vlora|Vlorës]] ka nxjerrë gjithsej një numër prej 252 oficerë, të cilët kanë mbaruar shkollën brenda dhe jashtë Shqipërisë, por ky është një fakt i botuar se fundmi në faqet e gazetës "Cika e Tërbaçit" nga Zoti Fejzi Rrokaj.
 
== 100 emrat e oficerëve nga Tërbaçi ==