Dallime mes rishikimeve të "Zabërgja (Klinë)"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(rregullim i sintaksës)
v
 
<!--Administrimi-->
|Rajoni = [[Rajoni i MitrovicësPejës|MitrovicëPejë]]
|Komuna = [[Komuna e AlbanikutKlinës|AlbanikKlinë]]
 
<!--Statistika dhe Transporti-->