Ndryshimi mes inspektimeve të "Çmimi i madh i Malajzisë 2007"

→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Prill → prill duke përdorur AWB
(→‎Shiko dhe këtë: rregullim i sintaksës)
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Prill → prill duke përdorur AWB)
Third_Country = Finland|
}}
'''F1 Malajzia''' për vitin 2007 ishte [[Formula Një|Formula 1]] gara e dytë për këtë kampionat e mbajtur më [[8 Prill|8 prill]], [[2007]] në qarkun [[Sepang International Circuit]].
 
=== Kualifikimi ===
37.617

edits