Dallime mes rishikimeve të "John Stuart Mill"

→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Maj → maj (2) duke përdorur AWB
vNo edit summary
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Maj → maj (2) duke përdorur AWB)
 
[[Skeda:J. Stuart Mill.tif|parapamje]]
'''John Stuart Mill''' (20 Majmaj 1806 – 8 Majmaj 1873) filozof, feminist, ekonomist liberal dhe shërbyes civil anglez.
 
{{cung}}
[[Kategoria:Lindje 1806]]
[[Kategoria:Vdekje 1873]]
[[Kategoria:Anglezë]]
 
 
{{cung}}
37.617

edits