Ndryshimi mes inspektimeve të "Koreja e Jugut"

70 bytes removed ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga Denisa2555 dhe 146.255.95.74) dhe riktheu rishikimin 1615590 nga Marbott)
 
== Ekonomia ==
 
eshte teper e zhvilluar ka marrdhenia tregtie me kinen,japonine etj
 
== Kultura ==
 
== Festat publike ==
 
== Shih edhe ==
{{Commonskat|South Korea|{{PAGENAME}}}}
{{Commonsart|South Korea|{{PAGENAME}}}}
* [[Zona koreane e demilitarizuar]]
 
== Lidhjet e jashtme ==
== Burimet ==
{{reflist|2}}
 
== Shih edhe ==
{{Commonskat|South Korea|{{PAGENAME}}}}
{{Commonsart|South Korea|{{PAGENAME}}}}
* [[Zona koreane e demilitarizuar]]
 
[[Kategoria:Kore Jugore| ]]