Kontributet e përdoruesit për Arianit

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

2 dhjetor 2023

23 tetor 2023

12 shtator 2023

26 gusht 2023

10 gusht 2023

22 qershor 2023

21 qershor 2023

7 qershor 2023

28 maj 2023

22 maj 2023

11 maj 2023

2 maj 2023

13 prill 2023

12 prill 2023

11 prill 2023

23 mars 2023

21 mars 2023

9 mars 2023

12 shkurt 2023

  • 20:5312 shkurt 2023 20:53 ndrysh versione +1.949 R Jusuf GacaferriFaqe e re: '''Jusuf Gacaferri''' (korrik 1943 - 2003) ishte inxhinier i elektroteknikës dhe profesor universiteti. U lind në Pejë në korrik 1943 ku ndjeki shkollimin. Studimet universitare i vijoi në Fakultetin e Elektroteknikës të Universitetit të Beogradit ku u diplomua më 1966. Studimet pasuniversitare i vijoi në Fakultetin e Elektroteknikës të Universitetit të Zagrebit ku më 1977 mbrojti temën e magjistraturës me titull “Teoria e gabimeve në programe dhe zgjidhja e ty...
  • 19:3912 shkurt 2023 19:39 ndrysh versione +1.037 Përdoruesi:Arianit/sandboxNo edit summary aktual

3 dhjetor 2022

2 dhjetor 2022

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).