Ndryshimi mes inspektimeve të "Ferdinand Xhaferri"

v
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q5443929
(Refuzoi 5 ndryshimet e fundit të tekstit dhe riktheu rishikimin 1186756 nga Roboti Tung)
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q5443929)
 
 
[[Kategoria:Lindje 1964]]
 
[[en:Ferdinand Xhaferraj]]