Ndryshimi mes inspektimeve të "Cërnica"

No change in size ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}}
{{Fshat (Kosova)
|Fshati= Cërnica
| gjat_g=| gjat_m= | gjat_s= | gjat_dr =E
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësia =42.4235028
|gjatësia =21.4117956
 
|WebFaqja =
== Historia ==
== Ekonomia ==
== Arsimi dhe kulturaPersonalitete ==
* [[Ramiz Cërnica]]
 
== Lidhje të jashtme ==
{{KO-gjeo-cung}}