Ndryshimi mes inspektimeve të "Saharaja"

21 bytes added ,  2 vjet më parë
v (1l2l3k zhvendosi faqen Sahara te Saharaja nëpërmjet përcjellimit)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
= Avullimi =
Te gjitha tiparet e permenduara me larta si klima dhe temperatura e nxehte,lageshtia e paket,ererat e ngrohta dhe rreshjet e pakta sjellin si nje vecoritjeter klimatike te shkretetires se Saharas avullimin i cili ne kete shkretetire kap vlerat me te larta te avullimit ne te gjithe boten.snapchat;edison.himaj
 
= Bora dhe Ngrica =
Anonymous user