Ndryshimi mes inspektimeve të "Jimmy Wales"

7 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 93.86.85.171) dhe riktheu rishikimin 1769765 nga Kolega2357)
{{Pp}}
{{pa referenca}}
[[Skeda: Jimmy Wales Fundraiser Appeal.JPG|thumb|right|200px|Jimmy Donal "Jimbo" Wales]]