Hape menynë kryesore

Changes

No change in size ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja = 509909.48
|Popullsia = 70,842
|Popullsia_viti = 2002