Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Klein Muçi"

→‎Përshëndetje!: seksion i ri
v (Matiia zhvendosi faqen Përdoruesi diskutim:Klein Muci tek Përdoruesi diskutim:Klein Muçi: Automatically moved page while renaming the user "Klein Muci" to "Klein Muçi")
(→‎Përshëndetje!: seksion i ri)
 
I nderuari K. Muci, po vendos këtë mesazh për t'ju njoftuar se kam vendosur kandidimin tim për administrues. Kur të mundeni, jeni të lutur t'i hidhni një sy aktivitetit tim dhe të votoni [[Wikipedia:Administruesit#Kandidatura_vetiake|në seksionin përkatës '''në këtë faqe këtu''']].--[[Përdoruesi:Mr. Pseudo|<span style="background-color:olive"> '''Mr. Pseudo''' </span>]] [[Përdoruesi diskutim:Mr. Pseudo |'''diskuto''']] 8 mars 2015 00:28 (CET)
 
== Përshëndetje! ==
 
Hej Klein përshëndetje! Të falenderoj për mesazhin :) Më vjen mirë që ke gjetur pak kohë më tepër për tu marrë me Wikipedia-n. Unë në fakt ende nuk jam aktiv në Wiki, por shpresoj që të angazhohem më tepër së shpejti. Të uroj gjithë të mirat dhe punë të mbarë! --'''[[Përdoruesi:Euriditi|<font style="text-shadow:#000 0.1em 0.1em 0.1em; background: #C44747; color:white;l">&nbsp;Euriditi&nbsp;</font>]]''' 14 mars 2018 19:36 (CET)