Ndryshimi mes inspektimeve të "Marco Asensio"

12 bytes added ,  2 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v
'''Marco Asensio Willemsen''' ([[Palma di Maiorca]], lindur në 21 Janar 1996) është një futbollist spanjoll që luan me [[Real Madrid]] dhe me kombëtaren e [[Spanja|Spanjës]].
Marko Asensio ( nga ang. Marco Asensio)
 
== Referenca ==
<!--- See [[Wikipedia:Footnotes]] on how to create references using <ref></ref> tags which will then appear here automatically -->
{{Reflist}}