Ndryshimi mes inspektimeve të "Bashkimi Ndërkombëtar për Ruajtjen e Natyrës"

ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{Infobox Non-profit
| name = Bashkimi Ndërkombëtar për Ruajtjen e Natyrës dhe Burimeve Natyrore (BNRN)
| image = [[File:IUCN logo.svg|centre]]
}}