Ndryshimi mes inspektimeve të "Njeriu"

245 bytes added ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{Speciesbox
| color = beige
| name = Njeriu<ref>{{cite journal |author1=Francesco d'Errico |author2=Chris B |year=2011 |title=Evolution, revolution or saltation scenario for the emergence of modern cultures? |url= |journal=Phil. Trans. R. Soc. B |volume=366 |issue=1567 |pages=1060–69 |doi=10.1098/rstb.2010.0340 |pmid=21357228 |pmc=3049097}}</ref>
| name = Njeriu<ref name=msw3>{{MSW3 Groves | pages = | id = 12100795}}</ref>
| image = Human.svg
| image_caption = Një mashkull (djathtas) dhe një femër (djathtas)