Dallime mes rishikimeve të "Shiu"

14 bytes removed ,  3 vjet më parë
v
Rikthim në versionin 1886473 të datës 2018-08-11 11:20:37 nga 84.20.77.76 duke përdorur popups
v (Rikthim në versionin 1886473 të datës 2018-08-11 11:20:37 nga 84.20.77.76 duke përdorur popups)
[[Skeda:22 Regen ubt.jpeg|thumb|220px|Reshje shiu]]
Shiu krijohet nga mbreti TANE TANE TURIIIiiii GomisteriTURIII . Kur Turi eshte i merzitur bie shiu e verifikuar nga gomisteri dhe gjeli i turit
 
[[Skeda:Rain-on-Thassos.jpg|thumb|220px|Shtrëngatë shiu mbi çatinë e shtëpisë]]