Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Olsi/Arkivi 1"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: == Votimi == Pershendetje Olsi Nuk mund te votoj pasiqe nuk i plotesoj kushtet, kam vetm nje redaktim.--'''''Liridon''''' 26 qershor 2011 20:20 (CEST) :Ne rre...)
 
 
:::Unë do ju lutem që '''të reagoni me zgjuarsi''' për diçka të rëndësishme '''që ka të bëjë me përdoruesin Mr. Pseudo'''. Ju lutem merrni kurajon dhe mbani qëndrim ndaj "dikujt?", që me veprimet e tij kërkon të përnjollosë [[Kultura|kulturën]] dhe krijuesit e veprave të [[Arti|artit]] në Shqipëri, duke sulmuar me çdo mjet figura dhe personalitete të njohura, të cilët me djersën e tyre ngritën monumente e përmendore kujtimi për heronjtë e luftës, për vëllezërit tanë kosovarë, por edhe sa e sa njerëz të thjeshtë të popullit. E theksoj këtë se vetëm për artistë e ish-qytetarë të nderuar të këtij vendi po ndërhyhet në mënyrë të përsëritur nga ky person me nofkën '''Rinstikt''' ose '''Mr. Pseudo'''. Ky me "kontributin" e tij jofrytdhënës po përpiqet me çdo mënyrë të hedhë baltë jo vetëm mbi ta, por edhe mbi ne duke u përpjekur të na pengojë në punën tonë në Wikipedia.
 
:::*Ajo që përdoruesi Mr. Pseudo ka bërë duke i dërguar personave: ''Kurreshtja, Koka11, GalateaTeuta, Mikullovci11, Irvi HykaIH, Eagleal, Entoni2, Hatake, Planeti, Arianit, Tëfcí, Puntori, Pasthirrma dhe Aeternus'' ‎ është një lloj "'''multi-spam'''", që po ta kishe bërë në Wikipediat e tjera do ta kishin pezulluar menjëherë.
:::*'''Ky përdorues merr guximin bile të shajë hapur përdorues''', pavarësisht se deri tani askush nuk ne nuk i ka thënë as edhe një fjalë fyese atij. Shprehni lirisht fjalën dhe mendimin tuaj për këto veprime të këtij "pseudos".
:::*Që të bindeni më tepër përveç fjalëve vulgare që ky person ka përdorur në këtë diskutim, po ju jap edhe këto shembuj: