Dallime mes rishikimeve të "Pasardhësit e Skënderbeut, si u mbajtën fshehur"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
vNo edit summary
[[Skeda:Pasardhësit e Skënderbeut, si u mbajtën fshehur.jpg|thumbparapamje|200px]]
'''Pasardhësit e Skënderbeut, si u mbajtën fshehur''' libër ma Autor: Ylli Polovina.
 
Studiuesi Ylli Polovina ngacmon sërish kureshtjen e lexuesve me librin e tij të ri “Pasardhësit e Skënderbeut, si u mbajtën fshehur”. Me fakte e analiza të burimeve mesjetare e autorëve të sotëm Polovina analizon disa çëshje mjaft delikate e të debatuara rreth pasardhësve të Skënderbeut dhe jep përshtypje për disa çështje që kanë nxitur debate rreth kësaj teme.
 
[[Kategoria:Libra shqip]]
 
[[Kategoria:Historiografia e Skënderbeut]]
 
[[Kategoria:Libra]]
[[Kategoria:Skënderbeu]]
236

edits