Ndryshimi mes inspektimeve të "Puka"

3 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.165.50) dhe riktheu rishikimin 1888125 nga 46.99.101.206
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.165.50) dhe riktheu rishikimin 1888125 nga 46.99.101.206)
 
[[Skeda:PUKA PANORAMIM.jpg|300px|thumb|Pamje nga Puka turistike]]
'''Puka''' është një qytet vk në [[Shqipëria|Shqipëri]]. Bashkia e Pukës është qendra administrative e [[Rrethi i Pukës|rrethit të Pukës]].
 
== Gjeografia ==