Dallime mes rishikimeve të "San Francisko"

1 byte removed ,  3 vjet më parë
hapesira te kota
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
(hapesira te kota)
|WebFaqja = [http://www.sfgov.org/ www.sfgov.org]
}}
 
 
'''San Francisco''' ''(shqip '''San Françisko''')'' është një qytet dhe rajon metropolitan në [[Shtetet Federale të Amerikës|Shtetin Federal]] [[Kalifornia]] të [[Shtetet e Bashkuara|Shteteve të Bashkuara]].
Anonymous user