Dallime mes rishikimeve të "Flora Brovina"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 84.22.53.90 dhe Adrian Geci) dhe riktheu rishikimin 1872014 nga Konica i Leskovikut)
No edit summary
{{Pp}}
{{Infobox person
| emri = Flora Brovina