Ndryshimi mes inspektimeve të "Budapesti"

86 bytes added ,  9 muaj më parë
Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
 
== Lidhje të jashtme ==
* [http://info-budapest.net/ Info Budapest]
* [https://web.archive.org/web/20070928103208/http://info-bp.com/ Information portal about Budapest]
* [https://web.archive.org/web/20150722045716/http://metros.hu/terkep/metrosterkep.html Budapest public transport map]
 
{{Kryeqytetet e Evropës}}