Dallime mes rishikimeve të "Fetvaja"

86 bytes added ,  3 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
vNo edit summary
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
* Suedasien.info: [http://www.suedasien.info/analysen/650 Übersichtsartikel fatva] ''(Pasqyrë e përgjithshme për fetva-t)''
* [http://www.fatva-online.com fatva Online]
* [https://web.archive.org/web/20070930155851/http://infad.kuim.edu.my/ fatva Management System] (Malezia)
* [http://www.islamweb.net/ver2/fatva/NewThisWeek.php?lang=E fatva Center], Islam Web
* [https://web.archive.org/web/20150922101157/http://www.islaminstitut.de/Fatawa-Archiv.39.0.html fatva-Archiv des Instituts für Islamfragen] ''(Arkiv fetva-sh i institutit gjerman për çështje të fesë islame)'' (gjermanisht)
 
== Referencat ==