Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Gelaaden. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Gelaaden!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Gelaaden, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


@Βατο, Jam Sulnude. A doni të më jepni statusin e një redaktori në mënyrë që unë të mund të shoh postimet e mia?.--Gelaaden (diskutimet) 22 shkurt 2019 21:07 (CET)
This is the last time I'll trust you, but you have to respect these conditions:
  • do not move pages if you do not know the topic well, you can ask someone else for the correct name
  • do not copy-paste from sources, you must edit Wikipedia without violating copyright.
If you agree I can make one last try, do you accept? — Βατο (diskutimet) 22 shkurt 2019 21:34 (CET)
@Βατο, Where did I copy-paste now? Can I at least be a sighter so I can control my own articles?--Gelaaden (diskutimet) 22 shkurt 2019 21:35 (CET)
You did it in the past. Do you accept those conditions? — Βατο (diskutimet) 22 shkurt 2019 21:39 (CET)
@Βατο, Yes. I must like all others...--Gelaaden (diskutimet) 22 shkurt 2019 21:42 (CET)
@Βατο, I cannot controll my edits. :( --Gelaaden (diskutimet) 22 shkurt 2019 21:54 (CET)
Nope, currently you have autoreview rights. — Βατο (diskutimet) 22 shkurt 2019 21:56 (CET)
Këtu ke gabuar. Kur nuk e di duhet të pyesësh para përdoruesit e tjerë.
Ndryshimin: #RIDREJTO --> #Ridrejto mos e përsërit më sepse kur redaktohet një faqe ridrejtimi, zhvendosja nuk mund të rikthehet më. — Βατο (diskutimet) 27 shkurt 2019 00:22 (CET)
Emrat që mbarojnë me -ić shkruhen në shqip me -iç dhe jo me -iq. Herën tjetër mos e gabo më, mirë? — Βατο (diskutimet) 27 shkurt 2019 21:23 (CET)
Të ndryshova statusin: tani je redaktor. Vazhdo ashtu siç bëre këtë javë. Punë të mbarë! — Βατο (diskutimet) 1 mars 2019 21:42 (CET)

Përshëndetje.

Selam Alejkum. Shoh që në një Wiki tjetër qenke bllokuar si sock i Dribbler/Goelia dhe po bën edhe këtu veprime problematike për të cilat Goelia është bllokuar në ENwiki. Të lutem mos bëj aksione jokonstruktive në SQwiki. Nuk është hera e parë që ti dhe sockët e tu bëni veprime problematike kundër redaktimeve të mia. Nëse keni ndonjë problem personal me mua, mund të ma thuani këtu ose në email.--Udha (diskutimet) 9 mars 2019 11:36 (CET)

Rikujtim

...që këtu gjendesh në wikipedia e gjuhës shqipe, e jo turqisht. [1][2].

Kleine Erinnerung, dass das die albanischsprachige wiki ist.--Hyllvegu (diskutimet) 14 mars 2019 01:25 (CET)