Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Hämbrdäck. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Copyvio

If you want to do a WP:FRESHSTART, please don't make any more moves. I'll let you live if you behave and don't make any more moves, Ok? Otherwise, I'll keep blocking you. --1l2l3k (diskutimet) 17 janar 2019 19:29 (CET)

Please do not copy - paste from sources, that's a copy violation. I had to undo this and this. Thank you for your understanding. --1l2l3k (diskutimet) 18 janar 2019 00:07 (CET)

Redaktime pa burime

Përshëndetje! Përmbajtjet pa referenca nuk pranohen në Wikipedia. Për të mësuar se si t'i shtosh burimet shih këtu, dhe si të redaktosh një artikull këtu. Në qoftë se do shtosh përsëri përmbajtje pa burime unë do ta zhbëj. Punë të mbarë! — Βατο (diskutimet) 21 janar 2019 17:31 (CET)

Tamam.--Hämbrdäck (diskutimet) 21 janar 2019 17:49 (CET)

Janar 2019

  Mirë se vini në Wikipedia. Edhe pse çdokush është i mirëpritur të bëjë redaktime konstruktive në Wikipedia, të paktën një nga redaktimet tuaja së fundmi , si ky që keni bërë tek artikulli Atdheu, nuk ishte fare konstruktiv dhe u kthye ose u hoq. Shikoni faqen për ndihmë për më shumë informata rreth redaktimit të një enciklopedie. — Βατο (diskutimet) 23 janar 2019 11:48 (CET)


@Βατο Klein Muçi, Dëshiron të shqyrtosh redaktimet e mia? Për fat të keq, unë nuk kam statusin e redaktorit.--Hämbrdäck (diskutimet) 24 janar 2019 15:19 (CET)
Përshëndetje! Patjetër që do t'i shqyrtoj. Unë i shqyrtoj vazhdimisht madje por në disa raste nuk kam informacion në lidhje me temën në fjalë dhe i lë për dikë që mund të dijë më shumë. - Klein Muçi (diskutimet) 24 janar 2019 16:36 (CET)
Disa prej tyre i kam shqyrtuar, gjithashtu do vazhdoj me të tjerët. — Βατο (diskutimet) 24 janar 2019 16:46 (CET)
@1l2l3k GrepfrutAroma, Dëshiron gjithashtu të kontrollosh redaktimet?--Hämbrdäck (diskutimet) 24 janar 2019 17:41 (CET)

@Hämbrdäck, te lutem ndali redaktimet ne mase ne nivel kategorish, nis e puno çfare di te punosh. Nuk mund t'i vesh ne kategorine Shenjter apo Teologe katolike kur emertesa u perdor vetem pas Skizmes se 1054 per te dalluar Krishterimin Perendimor nga ai Lindor. --GrepfrutAroma (diskutimet) 24 janar 2019 20:55 (CET)

@GrepfrutAroma, As nuk e kupton fare ate koncept. I ka bere te tere ortodokse para vitit 1054 me kategorizime te cmendura. --1l2l3k (diskutimet) 25 janar 2019 15:56 (CET)

Jerusalem ose Jeruzalem ?

--AXRL (diskutimet) 24 janar 2019 21:32 (CET)