Dallime mes rishikimeve të "Holanda"

125 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
v
(Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
* {{Commonsart|Netherlands|{{PAGENAME}}}}
; Qeveria
* Shtëpia mbretërore: [https://web.archive.org/web/20060615022133/http://www.koninklijkhuis.nl/english/index.jsp The Dutch Royal House]
* Qeveria : [http://www.government.nl Government.nl]
* Kryetari :
* [http://www.haganum.nl Gjimnazi Haganum në Hagë]
* Dutch news: [http://www.rnw.nl/ Radio Netherlands]
* [https://web.archive.org/web/20050208020247/http://www.sdu.nl/staatscourant/gemeentes/gemprovin.htm Tregon harta të venbanimeve]
* [httphttps://wwwweb.archive.org/web/20160612124638/http://track.nl/ Track.nl] - Makinë gjurmuese e amëzave holadeze
 
== Shiko edhe ==