Dallime mes rishikimeve të "Ummeti"

43 bytes added ,  2 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
vNo edit summary
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
== Burime ==
* [https://web.archive.org/web/20110927090240/http://www.ssoar.info/ssoar/files/2009/1361/umma%20und%20asabiya.pdf Umma und Asabiya] (Umma dhe asabija) (PDF-Datei; 1,18 MB) ''(gjemanisht)''
 
[[Kategoria:Feja islame]]