Dallime mes rishikimeve të "Andi Pinari"

11 bytes added ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Andi Pinari''' historian shqiptar. Pedagog i historisë moderne evropiane Universiteti i Tiranës, Fakulteti i Historisë dhe Filiologjisë, Departamenti i Historisë. {{biografi...)
 
 
{{joref}}
 
'''Andi Pinari''' historian shqiptar. Pedagog i historisë moderne evropiane Universiteti i Tiranës, Fakulteti i Historisë dhe Filiologjisë, Departamenti i Historisë.