Dallime mes rishikimeve të "Sudoku"

315 bytes added ,  1 vit më parë
v
Shtoi një burim interesant për garat
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
v (Shtoi një burim interesant për garat)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Lidhje të jashtme ==
* [https://web.archive.org/web/20110212135554/http://www.dmoz.org/Games/Puzzles/Brain_Teasers/Sudoku/ Loja Sudoku - Open Directory Project]
*Një platformë për të garuar në [https://www.livesudoku.com/ sudoku] ndërkombëtarisht. Mund të jetë gjithashtu në dispozicion në [https://www.livesudoku.com/indexde.php Sudoku] Gjerman, [https://www.livesudoku.com/indexpl.php Sudoku] Polak dhe [https://www.livesudoku.com/indexnl.php Sudoku] Hollandez.
* [https://web.archive.org/web/20150108150713/http://www.eurosudoku.com/ ''Eurosudoku.com''] - Free Sudoku Project