Ndryshimi mes inspektimeve të "TV Klan"

4 bytes added ,  2 muaj më parë
v
U kthyen ndryshimet e 217.73.137.248 (diskutimet) në versionin e fundit nga Artan.d007.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 217.73.137.248 (diskutimet) në versionin e fundit nga Artan.d007.)
Etiketa: Rollback
TV KLAN mbulon rreth 80% të territorit të Shqipërisë dhe rreth 90% të popullsisë së vendit. TV Klan është edhe në transmetim satelitor 24 orë në satelit [[Eutelsat]] W2 në të gjithë Evropën, njëkohësisht edhe në [[ShBA]] dhe [[Kanada]]. Nga viti 2012 filloi transmetimin në [[High Definition|HD]].
 
== Shënime dhe referenca ==
==unboxing nokia 3310 ==
 
== Lidhje të jashtme ==