Dallime mes rishikimeve të "Bela (film)"

24 bytes added ,  11 muaj më parë
shtova nderlidhje
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
(shtova nderlidhje)
 
 
==Regjisori dhe ekipi==
* Regjia: [[Lorina Beci]]
* Aktorët: [[Mërkur Bozgo]], [[Ermira Hysaj]], [[Natasha Sela]], [[Gent Hazizi]]
* Producent: OnFilm Production & Digitalb (Al)
* Financuar nga: [[Qendra Kombëtare e Kinematografisë]]/ANCC
 
== Referime ==